Fanoušci 09.12.2021

Děti na dětských odděleních obdržely balíčky k Mikuláši

Akce Mikulášská sbírka, kterou pořádal fanklub Ropáci On Tour společně s Veronikou Hüblovou potěšila děti na dětských odděleních nemocnic v Ústeckém kraji.

Hráči A-tým předali zástupcům dětských oddělení balíčky se sladkostmi, které fanoušci balíčkovali v minulém týdnu. Ze sbírky od fanoušků se vybralo velké množství sladkostí, které udělalo radost dětem ve vybraných nemocnicích v Ústeckém kraji. 

Všem, kteří se zapojili děkujeme.

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >