Klub 04.07.2022

Exkluzivní aukce hraných dresů z Ligy mistrů 2015/2016

HC VERVA Litvínov draží sadu hraných venkovních dresů včetně štulpen z Ligy mistrů, ve které Litvínov premiérově nastupoval v sezóně 2015/2016. Chemici v dresech odehráli čtyři venkovní duely, a to s finským Espoo, francouzským Grenoble, rakouskou Vídní a švédskou Frölundou. Cesta vyřazovací fází skončila právě ve švédském Göteborgu, kde Litvínov podlehl pozdějšímu vítězi celého ročníku. K dnešnímu dni se stále jedná o jedinou účast chemiků v této mezinárodní hokejové soutěži.

Balení každého hráčského dresu kromě štulpen obsahuje také certifikát pravosti vystavený klubem.

Dresy můžete začít dražit po kliknutí ZDE.

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >