Konto našeho srdce 24.12.2021

Hráči A-týmu zakoupili k Vánocům dárky pro děti z DD Hory svaté Kateřiny

Hráči A-týmu přišli s nápadem udělat radost dětem z dětského domova. Konto našeho srdce dlouhodobě spolupracuje s Dětským domovem Hory svaté Kateřiny. Letos se všichni hráči v kabině dohodli a složili se na dvě hry, které si děti moc přály.

Naši hokejisté zakoupili dva Stiga hokeje a objednali i figurky hráčů v našich černožlutých barvách. Za A-tým je dětem předali hráči Matěj Stříteský a Patrik Demel. Jako malé překvapení jim přivezli i podepsaný plakát všech hráčů a dres kapitána a rekordmana Viktora Hübla. Dětem tak udělali velikou radost, které už plánují první sváteční turnaj. 

Za Konto našeho srdce Vám přejeme krásné Vánoce, svátky plné radosti a klidu.

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >