Rozhovory 25.02.2020

Hradec nás potrestal, tvrdí Pospíšil. Za svoje góly je šťastný

Verva na výhru proti Karlovým Varům nenavázala, v úterní dohrávce podlehla Hradci 2:3. Gól ve čtvrtém utkání za sebou proti Mountfieldu vstřelil Tomáš Pospíšil, nedávná litvínovská akvizice. Jak dvaatřicetiletý útočník klání hodnotil?
Litvínov před vlastními fanoušky začal dobře a na startu druhé třetiny vedl o dvě branky. Hosté z Hradce však ještě před druhou přestávkou vyrovnali a obrat dokonali v závěrečné části hry.

„Vyhodili jsme puk, dostali jsme za to dvě minuty a Hradec nás potrestal. Tím se nakopl, do té doby si myslím, že jsme byli lepší. Pak to trochu otočili, začali bruslit a bylo to náročné. Nevím, jestli zaslouženě, ale dali o gól víc. Mrzí nás to, podle mě je to zbytečná prohra,“ pravil Pospíšil.

Zkušený forvard si po zápase pochvaloval spolupráci s Františkem Lukešem a Viktorem Hüblem. „Jsou to strašně inteligentní hráči, je radost s nimi hrát. Musíte být vždycky připravený, protože můžete kdykoliv dostat nahrávku. Krásně se na ně dívá,“ vyprávěl.

Pospíšil v osmi utkáních nasbíral jedenáct bodů a patří ke klíčovým osobnostem Severočechů. „Šel jsem sem s tím, že se chci ukázat. Věřil jsem si a neřešil jsem, jestli budu dávat body. Přišel jsem s tím, že budu hrát každý zápas na sto procent a uvidím, co z toho bude. Jsem za to šťastný,“ řekl ještě hokejista, který v extralize hrál i za Třinec, Liberec nebo Kometu.

Celý rozhovor s Tomášem Pospíšilem:

Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Více >
Žáci 28.03.2020

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?
Více >
Preview - Dorost 11.03.2020

Dorost odehraje utkání proti Pardubicím bez diváků!

Dorostenci se vezou na vítězné vlně! Z posledních čtyř zápasů odešli jako vítězové a sérii se pokusí prodloužit proti Pardubicím, kterým se po dvou prohrách povedlo zabrat a přehrály Karlovy Vary. Zápas se na Zimním stadionu Ivana Hlinky odehraje 12. března od 17:30 bez diváků! Důležité upozornění pro rodiče. Kvůli nařízení vlády o zákazu akcí...
Více >