Tiskové zprávy 16.01.2021

Jakub Březák se vrací ze střídavých startů v Jihlavě, opačným směrem putuje Daniel Kolář

Mezi Litvínovem a jihlavskou Duklou proběhla zpětná výměna zadáků. Na sever Čech se vrací odchovanec Jakub Březák, opačným směrem zamíří Daniel Kolář.
Daniel Kolář se po měsíční výpomoci na severu Čech vrací na Vysočinu. Urostlý zadák v Litvínově odehrál 9 zápasů a nepřipsal si žádný kanadský bod. Naposledy zasáhl do duelu s pražskou Spartou v pátek 15. ledna.

Opačným směrem se opět stěhuje třiadvacetiletý obránce Jakub Březák. Odchovanec litvínovského klubu odešel do Dukly v rámci střídavých startů na konci prosince, zasáhl tak pouze do dvou zápasů v červenožlutém dresu. Na severu Čech má tento mladý zadák prozatím 12 extraligových startů z předešlých sezón. 
Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >