Rozhovory 28.09.2018

Jakub Petružálek: První třetinu jsme celý tým chrápali

Ani Karlovy Vary nedokázaly zastavit litvínovskou eufórii. Energie sice ukradla Vervě bod, ale ani to nezkazilo černožlutou radost z vítězství. Jakub Petružálek dnes dokázal vsítit do branky domácích gól a navíc si připsal ještě asistenci. ” Na nedělní zápas se musíme připravit, musí to být o hodně lepší nebo spíš jednodušší než dnes. Ale jsem strašně rád za ty 2 body,” říká útočník Jakub Petružálek.
Jakub Petružálek měl dnes velký podíl na černožlutém obratu, který mohli diváci vidět v KV aréně. Verva totiž otočila nepříznivý stav z 1:3 na 4:3 a v prodloužení tak vybojovala 2 body. Litvínovský forvard hodnotil dnešní utkání: "Jsme lidi, nejsme stroje, bohužel. Žádný z týmu nedokáže 52 zápasů dělat to samé, v tom je hokej hezký. Dneska se nám to málem vymstilo, ale ve třetí třetině jsme se vrátili k naší jednoduchosti." Za základ úspěchů v úvodních zápasech extraligy Jakub považuje litvínovského brankáře Januse: "Dnes opět výborný Jaro Janus, všech pět zápasů. Myslím si, že je to náš hlavní stavební kámen, na kterém stojí naše výsledky."

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >