Rozhovory 23.10.2018

Jaroslav Janus: Poprvé jsem dnes na tomto stadionu vyhrál

Verva dnes přerušila svoji sérii proher. Odvezla si domů 3 body a navíc Spartě vrátila porážku ze sobotního utkání. Brankář Janus dnes zaznamenal asistenci na vítězném gólu. ”Potěší to, ještě když je to vítězný gól, tak proč ne.”
Po čtyřech utkáních chemici konečně ubojovali vítězství. Porazili pražskou Spartu a povýšili na paté místo v tabulce. V dnešním těžkém utkání se trefil kanonýr František Lukeš a svůj první gól v letošní sezóně zaznamenal Martin Hanzl. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen Jaroslav Janus, který svůj tým podržel skvělými zákroky v těch těžších chvílích. "Poslední zápasy jsme se trápili s přesilovkami, ale dnes dva góly. Stačilo to, jenže možná to v dalším zápasech stačit nebude. Takže stále je na čem pracovat a je toho ještě dost před námi. Je potřeba tedy jít od zápasu k zápasu a od tréninku k tréninku," zhodnotil výkon svého týmu muž, jenž kryje litvínovským hokejistům záda v bráně. 
Rozhovory - Dorost včera

Dorost se dál trápí. Jako bychom zapomněli hrát hokej, mrzí Čermáka

Dorostenci zažívají nepříjemné období, v posledních pěti zápasech získali pouze jednu výhru. V posledních dvou utkáních rozhodla jediná branka, což mrzí hráče, který góly spíše dostává. Brankář David Čermák je důležitou postavou mladých chemiků. Jak vidí své postavení v týmu?
Více >
Zápasy - Junioři před 3 dny

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost před 3 dny

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC VERVA Litvínov
Mountfield HK