Klub 05.08.2022

Kompletní seznam hráčů působících na Derniéře dvojčat. Kdo se na exhibici představí?

Derniéra dvojčat je za dveřmi. Rozlučková exhibice Viktora Hübla a Františka Lukeše započne v sobotu 6. srpna od 15:30. Kdo vše se na ledě představí?

Tomáš Pavelka, Robin Hanzl, Jakub Šrámek a Lukáš Horák se k mistrovskému týmu nemohou připojit vzhledem k povinnostem v zahraničních klubech. Pavla Písaříka do akce nepustí časové důvody. Členového mistrovského realizačního týmu Radim Rulík, Miloslav Hořava a Marián Voda jsou pracovně v zahraničí.

Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >