Společně s teplickými fotbalisty jsme se rozhodli podpořit již druhou žádost obecně prospěšné společnosti Arkádie, která vlastní chráněnou dílnu v Úpořinách na Teplicku.

Tato speciální dílna slouží ke každodennímu pracovnímu uplatnění osob se zdravotním znevýhodněním. V areálu Arkádie se klienti věnují výrobě nádherných dekorací z pálené hlíny, šití originálních kuchyňských zástěr z rifloviny, ale také výrobě atraktivních svíček, které následně dělají radost široké veřejnosti, každému, kdo rád podpoří společnost Arkádii a jejich klienty. Jedním ze zaměstnanců dílny je i slečna Ivana Panchártková, která nám představila celý proces výroby dekorativních svíček.

K výrobě svíček je třeba tavícího kotle, magnetické tyčky a plátovače v celkové hodnotě 20.000 Kč. Společně s Nadačním fondem FK Teplice jsme předali šek s celkovou částkou, která pokryla náklady spojené s potřebnými výrobními doplňky o které nás Arkádie požádala. Za Nadační fond FK Teplice šek předali člen jeho dozorčí rady a legenda klubu Admir Ljevakovič spolu s obráncem Janem Shejbalem a za charitativní projekt Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov útočníci Matúš Sukeľ a Andrej Kudrna. Jedeme v tom spolu.

Fotogalerie

Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.