Konto našeho srdce 02.03.2022

Konto našeho srdce opět spojilo síly s Nadačním fondem FK Teplice a pomohlo nemocným seniorům

Tentokrát jsme pomohli 197 klientům Domova důchodců v Bystřanech. Domov pro seniory je určen pro klienty od 65 let se sníženou soběstačností, kteří potřebují celodenní pravidelnou pomoc druhé osoby a nelze již tuto pomoc zajišťovat osobami blízkými nebo terénními sociálními službami v jejich domácností. Účelem projektu bylo zakoupení lehátka pro fyzikální terapii.

Jedná se o lehátko, které je určené i osobám se sníženou pohyblivostí, které díky své jednoduchosti zajistí pohodlné léčení. Výhodou je systém posunu, který umožňuje nastavení magnetoterapie v celé délce lehátka. Tento typ terapie je vhodný v akutních stádiích onemocnění i u zánětlivých indikací. Lehátko je součástí vybavení rehabilitace a bude využíván pod vedením kvalifikované fyzioterapeutky. Lehátko pro fyzioterapii předali za Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov Libor Weber s útočníkem Patrikem Zdráhalem a za Nadační fond FK Teplice předseda správní rady Martin Kovařík s dlouholetým kapitánem Admirem Ljevakovičem. Jedeme v tom spolu

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >