Konto našeho srdce 17.10.2019

Konto našeho srdce pomohlo Verva Racing teamu z litvínovského gymnázia T. G. Masaryka

Talentovaný útočník Jan Myšák, který současně navštěvuje litvínovské gymnázium spolu s asistentem trenéra Radimem Skuhrovcem předali šikovným studentům šek na částku 30.000,- Kč.
Parta mladých nadšených studentů litvínovského gymnázia se zapojila v roce 2018 do projektu Horizon Grand Prix, jehož účelem je propagace a praktické vyzkoušení alternativních pohonů. Studenti mají za úkol vestavět do RC modelu v měřítku 1:10 vodíkovou jednotku, která vyrábí a dodává elektrickou energii pro pohon tohoto modelu. Následně se pak s tímto modelem zúčastní šestihodinových vytrvalostních závodů, exhibičních setkání a prezentací.

Celá sezóna stojí peníze, které studentům chybí, a proto požádali Konto našeho srdce o podporu na další sezónu. Díky našemu partnerovi Nadaci Unipetrol jsme uspořádali 3. října sbírku do pokladniček na EDU konferenci, kde jsme vybrali celkem 22.280,- Kč. K této částce jsme z transparentního účtu doplatili 7.720,- Kč. Jan Myšák a Radim Skuhrovec předali Verva Racing teamu šek na částku 30.000,- Kč.

Jedeme v tom spolu!

Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci porazili Spartu 2:1 po nájezdech!

L i t v í n o v - Černožlutí dorostenci si podruhé v řadě připsali dva body za výhru po nastaveném čase. Tentokrát porazili Spartu, která šla v první třetině do vedení. Ve druhé třetině vyrovnal Marek Krocker a vítězný nájezd si připsal obránce Jakub Kadár.
Preview - Dorost před 3 dny

Dorost se v sobotu pokusí uspět proti Spartě

Dorostenci se po dvou výhrách za sebou pokusí do své sbírky přidat i další. V minulém zápase si dokázali poradit s vedoucí Plzní, a ten samý úkol mají proti pražské Spartě, která si z posledního utkání odnesla krutou porážku od Karlových Varů. Utkání startuje v sobotu od 12:15 na Zimním Stadionu Ivana Hlinky!
Zápasy - Dorost 14.11.2019

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...