Konto našeho srdce 10.04.2020

Konto našeho srdce rozdává ochranné pomůcky tam, kde je třeba.

Na dětské a dorostové oddělení mostecké Nemocnice jsme přivezli ochranné roušky pro děti i personál. Roušky pro nás vyrobily dobrovolnice z Klášterce nad Ohří, Neratovic a Prahy.
Dále jsme z Fanshopu HC VERVA Litvínov objednali speciální edici dětských roušek s logem geparda Verváka a náš partner Miroslav Sedláček zakoupil další potřebný materiál a tím jsou hygienické pláštěnky, které slouží jako ochrana před možným přenosem kapénkové infekce. Celkem jsme předali zhruba 300 ks roušek a 200 ks pláštěnek a tím nekončíme. Jsme domluveni s paní primářkou Váchovou na dodávkách dalšího potřebného materiálu. V případě, že jej nevyužijí na dětském a dorostovém oddělení, tak v rámci interní pomoci si tento materiál předávají pro potřebné i na dalších oddělení mostecké Nemocnice. Pokud i Vy máte kapacitu šitých nebo jednorázových roušek, rukavic nebo brýlí, kontaktujte nás a rádi je poskytneme přímo našim lékařům. Jedeme v tom spolu.

Fotogalerie

Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >