A-tým 03.10.2011

LIT - CHO

K regionálnímu derby k nám přijeli Piráti z Chomutova. Podle postavení v tabulce byli mírným favoritem. ...

K regionálnímu derby k nám přijeli Piráti z Chomutova. Podle postavení v tabulce byli mírným favoritem.

Začali jsme výborně a naše první formace si vytvořila několik slibných příležitostí. Hráli jsme na čtyři formace, soupeř na tři. Při pobytu třetí a čtvrté formace jsme se více bránili. První dvě lajny chomutovské přehrávaly. Podařilo se nám vstřelit úvodní branku – Jakub Dvořák střelou ze střední vzdálenosti mířil přesně k tyči 1:0. O pět minut později jsme naše vedení zvýšili. Po obléhání pevnosti Pirátů střelu Josefa Stříbrného vrátil do branky Tomáš Kučera 2:0. A protože i ostatní dvě řady plnily stanovené úkoly v obraně a tím nedovolily soupeři skórovat, šlo se za tohoto stavu poprvé do kabin. Na střely jsme vyhráli 12:8.
Druhou třetinu jsme začali ještě lépe než první a hned ve druhé minutě „ Kůča“ nastavil hokejku do přihrávky  Dominika Poljanského 3:0. Vzápětí ale soupeř snížil na 3:1, a hned další střídání už to bylo 3:2. Nepochopitelně jsme přestali bránit předbrankový prostor a vrátili jsme se k chybám z předchozích zápasů. „Dvořka“ se pak ještě trefil znovu k tyči a zvýšil naše vedení na 4:2. Třetí pětka však znovu inkasovala 4:3 a při jejím dalším pobytu soupeř vyrovnal. Do konce třetiny nás soupeř za zmatky ve vlastním obranném pásmu znovu potrestal, 4:5. Na střely jsme prohráli 14:19.
Třetí třetinu jsme stáhli hru na tři útoky a dvě obrany, ale zvrat to nepřineslo a Chomutov nám dal ještě tři branky 4:8. Na střely 7:16. 

Sestava: Sklíba , Danylec; Vostárek – Sklenička ,Jonák – Moravec, Najman , Šíp – Kučera .
Kučera – Pospíšil – Stříbrný, Dvořák – Dunko - Poljanský, Jícha – Bárdoš –Chmelař,Krátký -  Zeman - Brzek.

Mé hodnocení: Bohužel jsme dokázali držet stanovenou taktiku pouze první třetinu a část druhé. Od stavu 4:2 jsme přenechali iniciativu soupeři a ten nás, jako správní Piráti, vyloupil. Až budeme schopni stejně takticky odehrát celý zápas tak, jako první třetinu, budeme vítězit. Je před námi dlouhá cesta…
Nejlepší hráči našeho mužstva: Jindřich Sklenička , Tomáš Kučera , Martin Kučera
Viktor Lukeš

Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.
Více >
×
Dnes v 16:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov