A-tým 09.02.2009

Litvínov na turnaji krajských výběrů

Ve Šternberku a v Uničově se o víkendu konal turnaj krajských výběrů ročníku 1994. Celkem se ho zúčastnilo čtrnáct týmů. O akci nás informoval trenér litvínovské 9. třídy a jeden z koučů výběru Ústeckého kraje Tomáš Mareš: „Náš výběr byl zařazen do skupiny ve Šternberku. Mužstvo bylo složeno z hráčů Litvínova, Chomutova a Ústí nad Labem. ...

Ve Šternberku a v Uničově se o víkendu konal turnaj krajských výběrů ročníku 1994. Celkem se ho zúčastnilo čtrnáct týmů.

O akci nás informoval trenér litvínovské 9. třídy a jeden z koučů výběru Ústeckého kraje Tomáš Mareš:

„Náš výběr byl zařazen do skupiny ve Šternberku. Mužstvo bylo složeno z hráčů Litvínova, Chomutova a Ústí nad Labem.


Z našeho mužstva byli vybráni: brankář Jakub Soukup, obránci Radek Ernst, Roman Fučík, Lukáš Machač, Josef Kwolek, útočníci Dominik Čeřovský, Jan Trübenekr, Jakub Zdeněk, Otto Kuchař, Martin Mical a Jakub Procházka.


Naše mužstvo sehrálo vynikající turnaj a jen shoda náhod nás stála účast ve finále. V obou prohraných utkáních jsme soupeře jasně přestříleli a vždy za nerozhodného stavu jsme neproměnili tutové šance.

V posledním utkání turnaje ve vyhecovaném utkání s Libereckým krajem prokázalo mužstvo ohromnou morálku a svou bojovností zvrátilo utkání ve svůj prospěch, kdy ještě osm minut před koncem utkání jsme prohrávali 0:2, ale nakonec zvítězili 4:2.

Jsme rádi, že se po delší odmlce dařilo mužstvu Ústeckého kraje, protože loňské a předloňské mužstvo vyhrálo ze 12 utkání pouze jedno, kdežto toto mužstvo ze šesti utkání čtyřikrát.'

Složení mužstva:
Brankáři: Jakub Soukup (Litvínov), Tomáš Kovář (Ústí n. L.)
Obránci: Radek Ernst, Roman Fučík, Lukáš Machač, Josef Kwolek (Litvínov)
Martin Zdvořáček, Jaromír Chmel (Ústí n. L.), Radek Havel, Daniel Cvrk (Chomutov)
Útočníci: Dominik Čeřovský, Jan Trübenekr, Jakub Zdeněk, Otto Kuchař, Martin Mical, Jakub Procházka (Litvínov), Patrik Huňady, Nikolas Hlava, Jakub Neumann (Chomutov),  Tomáš Harkabus, Jan Hajn

Trenéři: Jiří Vrba, Tomáš Mareš, Václav Kmoníček
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >