Tiskové zprávy 03.09.2019

Litvínov ulovil posilu do útoku! Ze Sparty přichází na měsíční zkoušku útočník Richard Jarůšek

Verva před startem nové sezóny získala ze Sparty zajímavou posilu. Na měsíční zkoušku přichází přímočarý útočník Richard Jarůšek. Brněnský rodák a pravidelný mládežnický reprezentant již absolvoval s týmem úterní trénink.
Urostlý osmadvacetiletý forvard v Litvínově načne své čtvrté extraligové angažmá. V nejvyšší české soutěži debutoval v Mladé Boleslavi, kde se stal ve třetí sezóně tahounem mužstva a probojoval se až na mistrovství světa. Po povedené sezóně si ho vyhlédl hradecký Mountfield, kde prožil svou nejúspěšnější bodovou sezónu. V sezóně 2017/2018 se přesunul do Sparty Praha. Na severu Čech odstartuje svou šestou extraligovou sezónu.

Trenéři si od urostlého útočníka slibují především přímočarost a důraz v předbrankovém prostoru. „Vzhledem ke zranění našeho klíčového útočníka Jakuba Petružálka jsme se rozhodli před začátkem extraligové soutěže angažovat důrazného a přímočarého hráče, který umí pracovat v předbrankovém prostoru,“ říká hlavní trenér a generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Fotogalerie

Žáci dnes

SEDMIČKA: Domácí prostředí přineslo prohru se Sokolovem a Ústím

Další dvě kola má za sebou litvínovská sedmička, která chtěla odčinit prohru s regionálním rivalem z Chomutova. V 5. kole čekal černožluté sokolovský Baník, o týden později změřili síly s nedalekým Ústím. Reparát mladé naděje nesložily úspěšně, jelikož oba zápasy prohrály a patří jim průběžné předposlední příčka.
Více >
Žáci dnes

PĚTKA: Nabitý víkend ve znamení vyrovnaných stavů

Sezona je v plném proudu, do provozní teploty se dostali také litvínovští páťáci, kteří měli na programu dva zápasy. Nejdříve přivítali Severočeši na svém ledě nedaleký Most, o den později zamířili do Roudnice nad Labem. I přes střelecké hody nedokázali svěřenci Ivo Proroka získat výhru a museli se spokojit s remízou.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Druhá prohra dorostu v řadě, Rytíři vyhráli 5:1

K l a d n o - Dorostenci pro prohře v Praze nestačili ani na kladenské Rytíře. Ti ve třetí třetině nasázeli tři branky, které v kombinaci s dvěma trefami v první třetině znamenaly výhru o čtyři branky. Jediným úspěšným střelcem chemiků byl David Skuhrovec.
Více >