Tiskové zprávy 03.09.2019

Litvínov ulovil posilu do útoku! Ze Sparty přichází na měsíční zkoušku útočník Richard Jarůšek

Verva před startem nové sezóny získala ze Sparty zajímavou posilu. Na měsíční zkoušku přichází přímočarý útočník Richard Jarůšek. Brněnský rodák a pravidelný mládežnický reprezentant již absolvoval s týmem úterní trénink.
Urostlý osmadvacetiletý forvard v Litvínově načne své čtvrté extraligové angažmá. V nejvyšší české soutěži debutoval v Mladé Boleslavi, kde se stal ve třetí sezóně tahounem mužstva a probojoval se až na mistrovství světa. Po povedené sezóně si ho vyhlédl hradecký Mountfield, kde prožil svou nejúspěšnější bodovou sezónu. V sezóně 2017/2018 se přesunul do Sparty Praha. Na severu Čech odstartuje svou šestou extraligovou sezónu.

Trenéři si od urostlého útočníka slibují především přímočarost a důraz v předbrankovém prostoru. „Vzhledem ke zranění našeho klíčového útočníka Jakuba Petružálka jsme se rozhodli před začátkem extraligové soutěže angažovat důrazného a přímočarého hráče, který umí pracovat v předbrankovém prostoru,“ říká hlavní trenér a generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Fotogalerie

Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci padli s Libercem 2:5, rozhodla poslední třetina

L i t v í n o v - Černožlutý dorost pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Chemici z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dvakrát, na body nedosáhli ani dnes proti Liberci. Nad Bílými Tygry sice dlouho vedli, hosté ale ve druhé třetině srovnali a o svém vítězství rozhodli v závěrečné části hry.
Preview - Dorost před 3 dny

Dorostenci se vracejí na domácí led! Čeká je Liberec

Chemici na slezském tripu nejprve utrpěli drtivou porážku od Havířova, ale z toho se jim povedlo oklepat druhý den, kdy porazili Třinec po prodloužení. Po dvou zápasech na ledě soupeře se tedy vracejí zpět na domácí kolbiště, kde v sobotu od 12:30 narazí na Liberec.
Žáci 13.02.2020

ŠESTKA: Litvínov pokračuje na vítězné vlně

Šestá třída si po dvou prohrách v řadě vytvořila novou sérii výher, kterou načala už proti Ústí nad Labem a pokračuje v ní i nadále. Chemici zdolali Litoměřice hlavně díky skvělému vstupu do první a následně i do druhé třetiny. Utkání proti Bílině rozhodla už první třetina, v níž se doslova roztrhl pytel s góly. Na tuto smršť už nedokázala Bílina...