Tiskové zprávy 04.09.2019

Litvínovu na měsíc vypomůže obránce Marek Trončinský

Verva řeší marodku v obranných řadách angažováním obránce Marka Trončinského, který se na severu Čech dohodl na měsíčním působení. Ústecký rodák v Litvínově působil už v loňské sezóně, kdy byl součástí výměny s Pardubicemi za Mathiase Porselanda.
Ofenzivní obránce Marek Trončinský v minulé sezóně odehrál za Vervu 21 utkání s bilancí 3 gólů a 9 asistencí. Poté se vrátil zpět do Pardubic, kde měl platnou smlouvu. Na začátek nového ročníku Tipsport extraligy se vrací zpět do Podkrušnohoří, kde bude zatím měsíc vypomáhat litvínovské obraně, která řeší problémy s marodkou. „Angažování obránce Trončinského nás přimělo z důvodu zranění obránců Šticha a Šestáka. Blíží se nám start sezóny a víme, co můžeme od Marka očekávat, tak jsme se dohodli zatím na měsíčním působení v našem týmu,“ vysvětluje příchod ofenzivního obránce generální ředitel klubu Jiří Šlégr. 
Rozhovory - Žáci dnes

Mým snem je chytat v NHL, říká mladý brankář Sklenička

Oporou v brankovišti šesté třídy byl v předčasně skončené sezoně Marek Sklenička. Mladý gólman si připsal i několik startů v dresu sedmičky a předváděl velmi dobré výkony. Co prozradil v rozhovoru?
Více >
Junioři před 3 dny

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Více >
Žáci 28.03.2020

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?
Více >