Rozhovory - Junioři 27.12.2019

Máme nejlepší brankářskou dvojici v republice, tvrdí Bartoš. Na čem junioři musí zapracovat?

Litvínovská juniorka si momentálně užívá pár dní volna. Její útočník Dan Bartoš se v krátkém rozhovoru rozpovídal o svých výkonech, zapojení mladých hráčů do sestavy nebo brankářské dvojici.
V tabulce vám na konci roku patří sedmá příčka. Jak jsi s dosavadním průběhem sezony spokojený?
Tak jsem spokojený i nespokojený. Ve výkonech máme strašné výkyvy, musíme na tom pořádně zapracovat.

Jak hodnotíš svoje výkony?
Sezonu jsem nezačal vůbec dobře. Nedařilo se mi, nelepilo to, a to vás otráví. Poté, co jsem skoro měsíc chyběl v sestavě, mi pár věcí došlo a moje výkony začaly jít nahoru.

Mužstvo v posledních týdnech opustili někteří hráči, naopak šanci dostává čím dál víc dorostenců. Co si o tom myslíš?
Všichni odešli, když jsem zrovna nebyl s týmem, takže moc nevím, co se stalo. Mladí hráči se snaží a makají, navíc je to pro ně určitě dobrá zkušenost. 

Velmi dobrou sezonu prožívá brankář Šimon Zajíček. Co říkáš na jeho výkony?
Zajda je neskutečný gólman a předvádí to každý zápas. Nevím, co bychom dělali, kdyby nám nekryl záda, ale to stejné platí i o Pejsim. Budu se opakovat, ale myslím, že máme nejlepší brankářskou dvojici v republice. 

Po svátcích zamíříte k regionálnímu derby do Chomutova. S čím do utkání půjdete?
Každý zápas s Chomutovem je vyostřený. Očekávám hodně osobních soubojů a doufejme, že i tři body. 
Žáci před 2 dny

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?
Více >
Preview - Dorost 11.03.2020

Dorost odehraje utkání proti Pardubicím bez diváků!

Dorostenci se vezou na vítězné vlně! Z posledních čtyř zápasů odešli jako vítězové a sérii se pokusí prodloužit proti Pardubicím, kterým se po dvou prohrách povedlo zabrat a přehrály Karlovy Vary. Zápas se na Zimním stadionu Ivana Hlinky odehraje 12. března od 17:30 bez diváků! Důležité upozornění pro rodiče. Kvůli nařízení vlády o zákazu akcí...
Více >
Zápasy - Dorost 05.03.2020

Další výhra před play-off! Dorostenci přehráli Havlíčkův Brod 4:1

Zatímco juniorka dokráčela ve výsledkové mizérii až do konce. Litvínovský dorost překlenul nelichotivé výsledky a ve 21. kole zapsal třetí výhru v řadě. Na góly se čekalo až do druhého dějství, kdy dvakrát slavili hosté. Domácí se sice prosadili v závěru, ale mladí chemici si vítězství vzít nenechali.
Více >