Rozhovory 03.03.2019

Marek Trončinský: Máme kvalitní tým, určitě není na jedenácté místo

Verva dnes prohrála důležitý zápas na ledě Sparty. Konkurenti v boji o desátou příčku tabulky změřily síly. Sparta byla ale lepší a tak bere tři body ona. Litvínovu se tak šance na play off vzdalují. Jaké pocity má po prohraném důležitém zápase Marek Trončinský se dočtete níže.

Co podle vás rozhodlo zápas?

Tak především už nebylo dobré, když jsme prohrávali 3:0. Pak jsme se vrátili do zápasu a asi rozhodl ten gól na konci druhé třetiny. Pak jsme ještě mohli dát nějaké góly, ale dostali jsme jich bohužel víc my.

Byl klíčový ten neuznaný gól na 4:3 a následně půl minuty na to jste inkasovali?

Tak určitě, mohlo to být 4:3 a místo toho je to 5:2. Já jsem to tam namazal, takže to zamrzí. Chtěli jsme tady dnes vyhrát.

Vy jste už zmínil ten gól na 5:2, jak se to tam seběhlo?

Měli jsme domluvený po buly nějaký signál. Pak mě ale vytlačil do bekhendu, já jsem to tam chtěl dát zpátky, jenže on to nějak chytil a já jsem ho už nestihl dobruslit. Prostě to byla moje chyba.

Litvínovská naděje na předkolo stále žije, byť už jen velmi malá. Co to pro vás znamená?

My se snažíme zápas od zápasu. Musíme následující zápasy vyhrát a uvidíme.

Jaké jsou pocity po zápase?

Ještě nějaká šance je, takže my to určitě budeme zkoušet až do konce. Jsme ale zklamaní, co vám mám k tomu říct.

Já jsem čekal že po minulém zápase nastoupíte aktivněji do zápasu, ale byla to spíše Sparta.

Já si myslím, že to dnes bylo o prvním gólu. Kdybychom ho dali my, tak jsou pod tlakem zase oni. Chtěli jsme tady hrát stejně jako s Libercem, ale bohužel. 

Můžeš nějak říct, jaké jsou podle tebe důvody proč to v Litvínově neklape?

Nevím, jsem tu chvíli. Kdyby to kluci věděli, tak to změní. Takže opravdu nevím přesně, proč to nešlo. Ale určitě je to tým kvalitní a není na jedenácté místo.
Žáci 25.09.2020

OSMIČKA: Výhru proti Mostu řídil Raichl, následovala porážka s Piráty

Úvodní zápasy nového ročníku za sebou mají i hráči osmé třídy. Černožlutí v prvním duelu bez problému porazili Most, o týden později ale nestačili na chomutovské Piráty.
Více >
Zápasy - Dorost 24.09.2020

Kladenský direkt, dorostenci nestačili na Rytíře a prohráli vysoko 1:5

Litvínovští dorostenci chtěli dát zapomenout na předešlý neúspěch proti Mladé Boleslavi, kdy selhali až v závěrečném prodloužení. Na ledě Kladna se ale nic neodvíjelo podle jejich představ, chemici rychle inkasovali a po patnácti minutách hry prohrávali 0:3. Jediný zásah Severočechů zajistil Vít Beran, černožlutí nakonec padli 1:5.
Více >
Žáci 23.09.2020

DEVÍTKA: Demolice Loun a těsná prohra s Energií

Nový ročník před nedávnem odstartovali i litvínovští deváťáci. Černožlutí mládežníci vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím proti Lounům, o týden později ale ve vyrovnaném duelu nestačili na Karlovy Vary.
Více >