Rozhovory 03.03.2019

Marek Trončinský: Máme kvalitní tým, určitě není na jedenácté místo

Verva dnes prohrála důležitý zápas na ledě Sparty. Konkurenti v boji o desátou příčku tabulky změřily síly. Sparta byla ale lepší a tak bere tři body ona. Litvínovu se tak šance na play off vzdalují. Jaké pocity má po prohraném důležitém zápase Marek Trončinský se dočtete níže.

Co podle vás rozhodlo zápas?

Tak především už nebylo dobré, když jsme prohrávali 3:0. Pak jsme se vrátili do zápasu a asi rozhodl ten gól na konci druhé třetiny. Pak jsme ještě mohli dát nějaké góly, ale dostali jsme jich bohužel víc my.

Byl klíčový ten neuznaný gól na 4:3 a následně půl minuty na to jste inkasovali?

Tak určitě, mohlo to být 4:3 a místo toho je to 5:2. Já jsem to tam namazal, takže to zamrzí. Chtěli jsme tady dnes vyhrát.

Vy jste už zmínil ten gól na 5:2, jak se to tam seběhlo?

Měli jsme domluvený po buly nějaký signál. Pak mě ale vytlačil do bekhendu, já jsem to tam chtěl dát zpátky, jenže on to nějak chytil a já jsem ho už nestihl dobruslit. Prostě to byla moje chyba.

Litvínovská naděje na předkolo stále žije, byť už jen velmi malá. Co to pro vás znamená?

My se snažíme zápas od zápasu. Musíme následující zápasy vyhrát a uvidíme.

Jaké jsou pocity po zápase?

Ještě nějaká šance je, takže my to určitě budeme zkoušet až do konce. Jsme ale zklamaní, co vám mám k tomu říct.

Já jsem čekal že po minulém zápase nastoupíte aktivněji do zápasu, ale byla to spíše Sparta.

Já si myslím, že to dnes bylo o prvním gólu. Kdybychom ho dali my, tak jsou pod tlakem zase oni. Chtěli jsme tady hrát stejně jako s Libercem, ale bohužel. 

Můžeš nějak říct, jaké jsou podle tebe důvody proč to v Litvínově neklape?

Nevím, jsem tu chvíli. Kdyby to kluci věděli, tak to změní. Takže opravdu nevím přesně, proč to nešlo. Ale určitě je to tým kvalitní a není na jedenácté místo.
Preview - Dorost před 3 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Více >
Zápasy - Dorost 15.02.2020

Dorostenci padli s Libercem 2:5, rozhodla poslední třetina

L i t v í n o v - Černožlutý dorost pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Chemici z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dvakrát, na body nedosáhli ani dnes proti Liberci. Nad Bílými Tygry sice dlouho vedli, hosté ale ve druhé třetině srovnali a o svém vítězství rozhodli v závěrečné části hry.
Více >
Preview - Dorost 14.02.2020

Dorostenci se vracejí na domácí led! Čeká je Liberec

Chemici na slezském tripu nejprve utrpěli drtivou porážku od Havířova, ale z toho se jim povedlo oklepat druhý den, kdy porazili Třinec po prodloužení. Po dvou zápasech na ledě soupeře se tedy vracejí zpět na domácí kolbiště, kde v sobotu od 12:30 narazí na Liberec.
Více >
×
Dnes v 18:00 | Muži
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov