Rozhovory 03.03.2019

Marek Trončinský: Máme kvalitní tým, určitě není na jedenácté místo

Verva dnes prohrála důležitý zápas na ledě Sparty. Konkurenti v boji o desátou příčku tabulky změřily síly. Sparta byla ale lepší a tak bere tři body ona. Litvínovu se tak šance na play off vzdalují. Jaké pocity má po prohraném důležitém zápase Marek Trončinský se dočtete níže.

Co podle vás rozhodlo zápas?

Tak především už nebylo dobré, když jsme prohrávali 3:0. Pak jsme se vrátili do zápasu a asi rozhodl ten gól na konci druhé třetiny. Pak jsme ještě mohli dát nějaké góly, ale dostali jsme jich bohužel víc my.

Byl klíčový ten neuznaný gól na 4:3 a následně půl minuty na to jste inkasovali?

Tak určitě, mohlo to být 4:3 a místo toho je to 5:2. Já jsem to tam namazal, takže to zamrzí. Chtěli jsme tady dnes vyhrát.

Vy jste už zmínil ten gól na 5:2, jak se to tam seběhlo?

Měli jsme domluvený po buly nějaký signál. Pak mě ale vytlačil do bekhendu, já jsem to tam chtěl dát zpátky, jenže on to nějak chytil a já jsem ho už nestihl dobruslit. Prostě to byla moje chyba.

Litvínovská naděje na předkolo stále žije, byť už jen velmi malá. Co to pro vás znamená?

My se snažíme zápas od zápasu. Musíme následující zápasy vyhrát a uvidíme.

Jaké jsou pocity po zápase?

Ještě nějaká šance je, takže my to určitě budeme zkoušet až do konce. Jsme ale zklamaní, co vám mám k tomu říct.

Já jsem čekal že po minulém zápase nastoupíte aktivněji do zápasu, ale byla to spíše Sparta.

Já si myslím, že to dnes bylo o prvním gólu. Kdybychom ho dali my, tak jsou pod tlakem zase oni. Chtěli jsme tady hrát stejně jako s Libercem, ale bohužel. 

Můžeš nějak říct, jaké jsou podle tebe důvody proč to v Litvínově neklape?

Nevím, jsem tu chvíli. Kdyby to kluci věděli, tak to změní. Takže opravdu nevím přesně, proč to nešlo. Ale určitě je to tým kvalitní a není na jedenácté místo.
Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >