A-tým 15.04.2022

Matúš Sukeľ s Denisem Godlou obdrželi pozvánku do reprezentace

Útočník Matúš Sukeľ i brankář Denis Godla si prodlouží sezónu. Oba se zapojili do přípravy slovenského národního týmu. První sraz je čeká v Trenčíně, kde se sejdou 19. dubna.

Slováci odehrají v rámci přípravy dva přípravné duely 21. dubna ve Spišské Nové Vsi a 23. v Trenčíně proti českému národnímu týmu. Po úspěšném představení se v přípravném kempu udržel v polském národním mužstvu útočník Pawel Zygmunt, který ve čtvrtečním přátelském utkání proti Rakousku nastoupil za polským tým ve druhé formaci.

Kluci, držíme palce! 

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >