Klub 20.06.2022

Město Litvínov poděkovalo hráčům, trenérům i mládežníkům za reprezentaci města

Viktor Hübl s Františkem Lukešem, Kristian Reichel, Josef Beránek starší, Zdeněk Orct, mládežníci z osmé třídy a Viktorie Hüblová za oddíl krasobruslení obdrželi pamětní listy za reprezentaci města.

Útočníci Viktor Hübl s Františkem Lukešem po dlouhých letech nebudou pokračovat v litvínovském dresu. Oba hráči se stali legendami klubu a město Litvínov jim poděkovalo pamětními listy za vynikající reprezentaci města. Před měsícem oslavil životní jubileum, své osmdesáté narozeniny, někdejší litvínovský hráč a trenér Josef Beránek starší, který od města také obdržel pamětní list. Poděkování se dočkal i bronzový trenér brankářů národního týmu Zdeněk Orct, který letos přispěl k prolomení dlouhého desetiletého čekání na cenný kov na mistrovství světa. Další poděkování mířilo hráčům a trenérům výběru osmé třídy, který uspěl na mezinárodním turnaji v Zell am See. Pamětní list obdržela i dcera Viktora Hübla Viktorie, která reprezentuje HC Litvínov v oddílu krasobruslení. Zástupci města tímto slavnostním aktem poděkovali všem za dosažené úspěchy či jubilea a vzornou reprezentaci města Litvínova. 

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >