Rozhovory 27.07.2022

Minulou sezónu chci nechat za sebou a soustředit se směrem dopředu, říká Matěj Chalupa

Matěj Chalupa přišel v polovině uplynulého ročníku jako posila do útoku. V Litvínově stihl odehrát 32 utkání, ve kterých si připsal 9 bodů. Jaké má vyhlídky na novou sezónu? Dozvíte se v článku níže.

Čerstvě čtyřiadvacetiletý útočník s týmem strávil celou letní přípravu, nechyběl jediný trénink. „Příprava byla náročná. Věřím však, že nás to dokáže dobře připravit na sezónu," hodnotil progres suché přípravy. „Jsem rád, že už začínáme na ledě, přeci jen suchá příprava je trochu nepříjemná a hraní na ledě je o něco zábavnější," dodal.

V loňské sezóně se ozývaly ohlasy, že nenaplnil očekávání klubu a fanoušků. „Doufám, že to bude lepší, než loni. To stálo, s prominutím, za *****. Hodně jsem se tím zabýval, proč mi to hokejově moc nešlo. Ale to mě sráželo ještě víc. Teď bych chtěl minulou sezónu hodit za sebe a soustředit se na nový ročník," reflektoval Chalupa. „Týmu bych chtěl přispět napadáním, rychlým bruslením a sem tam nějakým gólem," dodává.  

Celý rozhovor s Matějem Chalupou naleznete níže:

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >