Rozhovory 29.07.2022

Moc se mi v Litvínově líbí. Fanoušci a město si zaslouží lepší výsledky, hlásí posila Jindřich Abdul

Jindřich Abdul přišel do Litvínova z Českých Budějovic. V loňské sezóně si připsal 30 bodů ve 48 utkání v základní části. Jak se těší na působení v Litvínově a jaké má s týmem cíle? Přečtěte si v článku níže.

Talentovaný útočník má za sebou premiérovou sezónu v TELH, kam přišel po návratu z KHL. K litvínovskému A-týmu se připojil na konci července. „Rozkoukal jsem se celkem rychle. Noví kluci zapadli do kabiny okamžitě, moc se mi tu zatím líbí. V podstatě už se cítím jako doma," popisuje své začátky na severu Čech.

Po konci loňské sezóny skončili v útoku dvě ikony litvínovského hokeje, Viktor Hübl a František Lukeš. Noví útočníci tedy budou mít šanci na jejich odkaz a přínos týmu navázat. „Oba dva tu zanechali neuvěřitelnou stopu. Jejich odchod je šancí pro mladší kluky. Chtěl bych patřit k lídrům a plnit očekávání, která realizační tým a fanoušci mají," říká Abdul. „Chtěl bych pomoci týmu se posunout ze špatného období a hrát ve vyšších místech, město a fanoušci si to zaslouží," dodává.

Celý rozhovor s Jindřichem Abdulem si můžete pustit zde:

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >