Šesté vydání hokejového zpravodaje Brejk v letošní sezóně obsahovalo tradiční kvíz na hráče A-týmu! Na otázky odpovídal Martin Hanzl.
V našem videu "NEJ" Martina Hanzla přinášíme na kvíz odpovědi. Zajímá vás, jaké je jeho nejoblíbenější jídlo? Kdy se Martin Hanzl poprvé postavil na brusle nebo jakou muziku nejraději poslouchá? Odpovědi na tyto otázky a spoustu dalších se dozvíte v našem dotazníku "NEJ" Martina Hanzla.

"NEJ"Martina Hanzla:

Preview - Dorost před 3 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Zápasy - Dorost 15.02.2020

Dorostenci padli s Libercem 2:5, rozhodla poslední třetina

L i t v í n o v - Černožlutý dorost pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Chemici z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dvakrát, na body nedosáhli ani dnes proti Liberci. Nad Bílými Tygry sice dlouho vedli, hosté ale ve druhé třetině srovnali a o svém vítězství rozhodli v závěrečné části hry.
Preview - Dorost 14.02.2020

Dorostenci se vracejí na domácí led! Čeká je Liberec

Chemici na slezském tripu nejprve utrpěli drtivou porážku od Havířova, ale z toho se jim povedlo oklepat druhý den, kdy porazili Třinec po prodloužení. Po dvou zápasech na ledě soupeře se tedy vracejí zpět na domácí kolbiště, kde v sobotu od 12:30 narazí na Liberec.