Preview - Dorost 05.02.2022

Nabitý program dorostenců. Litvínov čekají v týdnu tři zápasy

Mladé naděje hrají zpravidla dva zápasy za týden, kvůli karanténě ze začátku ledna ale musí dohánět některé zápasy. Netradičně v úterý odcestují na led západočeské Třemošné, čtvrteční odpoledne budou pro změnu hájit barvy proti Rytířům. Nabitý program zakončí doma s posledními Pracovními zálohami Kladno.

 Litvínovu aktuálně patří třetí příčka, vedoucí Chomutov je však doslova na dostřel. Dohrávka 8. kola s Meteorem Třemošná by totiž mohla Severočechy k Pirátům přiblížit. Dorostenci na soupeře umí, kupříkladu v posledním vzájemném utkání zvítězili rozhodně 4:0. Na branku se ale dlouho čekalo, protože za domácí jako první pálil Dominik Čech až ve druhé třetině. Jeho počínání napodobil Bednařík, Horský a Kladivo.

Pokud Litvínov získá plný počet bodů dotáhne se na druhé Rytíře, které může v případě čtvrtečního utkání přeskočit. Mladě naděje totiž čeká výjezd na Kladno. Jenže Středočeši jsou pro chemiky vyrovnaným soupeřem. V základní části skončila obě vzájemná klání 6:5, jednou se radoval Litvínov, poté Rytíři. V rámci nadstavby na sebe mužstva narazila na začátku ledna a důvod k úsměvu mělo černožluté komando. Skóre opět otvíral Dominik Čech, další gól vstřelil Maštalířský s Tůmou. Velmi důležitý byl výkon brankáře Davida Tuhého, jenž pochytal všech 30 střel.

V sobotu dorazí na sever Čech PZ Kladno. Beznadějně poslední tým tabulky by neměl být pro chemiky problémy, protože v aktuální sezoně na Středočechy narazili čtyřikrát a nasázeli jim 42 gólů!

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >