Preview - Dorost 26.01.2022

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.

Shodou okolností byl Litvínov naposledy v akci právě proti Chomutovu. Hosté rozhodli o dělbě bodů už v prvním dějství, kdy se prosadil Kokman s Kloboučkem. Mnohem aktivnější domácí sice odstřelovali brankáře Pirátů Perůtku, ale trefu zaznamenali až v čase 54:58. Puk za jeho záda propasíroval Bednařík. Poslední slovo však měl Chomutov, jenž zásluhou Hynka uzavřel na konečných 3:1.

S PZ Kladno se chemici naposledy setkali na začátku prosince. Zápas 2. kola nadstavby odstartoval rychlým gólem Raichl. Domácí překvapivě vzdorovali a Šabada srovnal kroky obou mužstev. Jenže přišel ofenzivní uragán, protože Litvínov nasázel Kladnu osm branek. Hattrickem se blýskl Jakub Bednařík, který ke svým gólům přidal ještě asistenci.

A jaké je postavení týmů v tabulce? Vévodí jí Chomutov se ziskem 45 bodů, čtvrtý Litvínov ztrácí na první Piráty osm bodů, zároveň chemici mají k dobru tři utkání. PZ Kladno se krčí na posledním místě, protože získalo ze 25 zápasů pouze jeden bod.

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >