A-tým 18.09.2020

Nová smlouva s mládeží. Úzká spolupráce je klíčová, shodují se Hynek s Havelkou

HC VERVA Litvínov, a.s. uzavřela se svým mládežnickým oddílem HC Litvínov, sportovní spolek novou tříletou smlouvu o spolupráci. Vedení A-týmu tak poskytne mládeži finanční základ pro nadcházející tři sezóny.
„Jsme rádi, že se nám po dlouhých jednáních podařilo uzavřít rámcovou smlouvu o spolupráci s naší mládeží. Dlouhodobým cílem je vychovat co nejvíce odchovanců a hráčů z regionu, kteří budou do budoucna tvořit kostru A-týmu. Celý proces je naším společným úkolem,“ uvedl Pavel Hynek, generální ředitel HC VERVA Litvínov.

Litvínov chce opět navázat na výchovu talentů, která ho léta zdobila po celém světě. Verva po změnách v klubu vyhlásila jasný cíl, tím je zlepšení spolupráce s mládeží a zapracování vlastních odchovanců do svého kádru. Nová rámcová smlouva na tříleté období zaručí HC Litvínov, sportovní spolek stabilní finanční základ. „Jsem moc rád, že jsme dosáhli dohody ohledně rámcové smlouvy o spolupráci mezi akciovou společností a sportovním spolkem. Rámcovou smlouvu jsme uzavřeli na tři roky a je pro nás velmi dobrým základem pro zajištění finančního krytí provozu mládeže. Jednání byla z obou stran velmi korektní. Pojmenovali jsme si společné cíle a tato smlouva je důkazem úzké provázanosti a spolupráce mezi naší mládeží a A-týmem,“ říká Kamil Havelka, předseda HC Litvínov, sportovní spolek. 
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.
Více >
Žáci 17.10.2020

OSMIČKA: Černožlutí těsně nestačili na Louny a propadli se tabulkou

Litvínovští osmáci odehráli od posledního přehledu jedno utkání. Čtvrtý říjnový den se na domácím ledě střetli s Louny, kterým po vyrovnaném duelu podlehli 6:7.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov