Rozhovory - Junioři 04.04.2022

Odmakali jsme to jako jeden tým, hlásí hrdě Skuhrovec

David Skuhrovec krátce shrnul rozhodující zápas o setrvání v extralize juniorů. Celý tým si byl vědom náročnosti zápasu a skvěle se dokázal připravit.

Jak bys shrnul baráž s Přerovem?

„Tak, pro nás to byla těžká série. Ve čtvrtek jsme na ně v prvním zápase vlítli, nepustili jsme je vůbec k ničemu. V sobotu jsme k nim přijeli s tím, že to tak nějak půjde samo, ale oni nás honem rychle vyvedli z omylu. Přišlo na ně hodně lidí, takže jsme z toho byli takoví zaleklí.”

Ale dnes jste se na ně připravili...

„Dneska jsme to prostě odtahali, odtahali jsme to jako tým. Všichni jsme chtěli a to co jsme tam předvedli tu poslední dvacetiminutovku, to bylo neuvěřitelný. To bylo fakt neuvěřitelný! Odmakali jsme to jako jeden tým.”

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >