Klub 25.03.2022

Patrik Zdráhal s Patrikem Demlem obdrželi pozvánku na kemp národního týmu

Obránce Patrik Demel a útočník Patrik Zdráhal se budou v pondělí 28. března v Plzni hlásit trenérům národního týmu. Oba hráči po konci sezóny obdrželi pozvánky na reprezentační kemp, kterým začíná příprava na nadcházející mistrovství světa ve Finsku.

Patrik Zdráhal i Patrik Demel patřili k oporám litvínovského týmu. Šestadvacetiletý obránce Patrik Demel prožil z osobního pohledu výbornou sezónu. Nastoupil do 56 zápasů, ve kterých vstřelil 4 branky a přidal 14 asistencí. Útočník Patrik Zdráhal se stal s 20 góly nejlepším střelcem Vervy a ke svým gólům přidal i 22 asistencí, což ho řadilo v týmové produktivitě na druhé místo za Giorgia Estephana. 

Nyní oba dostanou možnost zabojovat o nominaci na blížící se mistrovství světa. 

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >