Junioři 24.07.2019

Příprava juniorů: Berlín, Kladno či domácí turnaj

Hokejová sezona se pomalu, ale jistě blíží a s ní i první přípravné zápasy napříč všemi kategoriemi. Výjimkou není ani litvínovská juniorka. Ta má na programu čtyři klání a domácí turnaj.
Junioři za sebou mají náročnou letní přípravu na suchu a pomalu se vrací zpátky na ledovou plochu. V rámci přípravy na nový ročník, který startuje 6. září venkovním tripem do Prahy, sehrají černožlutí několik přátelských utkání.

K prvnímu se vydají 30. července do Kladna, týden nato změří doma síly s Mladou Boleslaví. Poté odehrají odvetu s Kladnem a 17.-18. srpna je čeká domácí turnaj. Soupeři budou upřesněni. Poslední přípravné utkání je na programu 27. srpna doma proti Berlínu.

Dorostenci padli s Libercem 2:5, rozhodla poslední třetina

L i t v í n o v - Černožlutý dorost pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Chemici z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dvakrát, na body nedosáhli ani dnes proti Liberci. Nad Bílými Tygry sice dlouho vedli, hosté ale ve druhé třetině srovnali a o svém vítězství rozhodli v závěrečné části hry.
Preview - Dorost před 3 dny

Dorostenci se vracejí na domácí led! Čeká je Liberec

Chemici na slezském tripu nejprve utrpěli drtivou porážku od Havířova, ale z toho se jim povedlo oklepat druhý den, kdy porazili Třinec po prodloužení. Po dvou zápasech na ledě soupeře se tedy vracejí zpět na domácí kolbiště, kde v sobotu od 12:30 narazí na Liberec.
Žáci 13.02.2020

ŠESTKA: Litvínov pokračuje na vítězné vlně

Šestá třída si po dvou prohrách v řadě vytvořila novou sérii výher, kterou načala už proti Ústí nad Labem a pokračuje v ní i nadále. Chemici zdolali Litoměřice hlavně díky skvělému vstupu do první a následně i do druhé třetiny. Utkání proti Bílině rozhodla už první třetina, v níž se doslova roztrhl pytel s góly. Na tuto smršť už nedokázala Bílina...