Mládež 27.04.2020

Prohlášení HC Litvínov k uzavření fitness centra pro veřejnost

Vedení HC Litvínov, sportovní spolek se rozhodlo i nadále neotevírat fitness pro veřejnost. A to do doby dokud nebude smysluplně a plnohodnotně možné prostory fitnessu zpřístupnit veřejnosti a nabídnout služby fitness centra tak, aby nebyla omezena práva na základní hygienické návyky a standardy.
Otevřít fitness veřejnosti v režimu, který uvolnila vláda, nám nedává žádný smysl, a proto jsme rozhodli o zachování dočasného uzavření až do doby odvolání. Včas budeme o případných změnách veřejnost informovat.

Kamil Havelka, předseda HC Litvínov, sportovní spolek
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >