Mládež 30.08.2021

Šestá třída slaví zlaté medaile z turnaje ve Varech

Litvínovští šesťáci ovládli turnaj v Karlových Varech. Svěřenci trenéra Proroka předvedli na turnaji výborný výkon a mohli se tak radovat z celkového prvenství.

Během turnaje odehráli dva zápasy s Louny, kdy uspěli 4:1 a 3:1. Dvojzápas s Vary 4:1 a 3:3. S Plzní v prvním utkání zvítězili 2:1, ale ve druhém zápase poprvé na turnaji klopýtli 2:3. Díky výsledkům se probojovali do finále, ve kterém je čekal soupeř z Loun. V dramatickém utkání litvínovští zvítězili 4:3. Během turnaje litvínovské hráče podporoval i útočník Vervy František Lukeš. Jeho syn pro turnaj posílil tým litvínovské šesté třídy z Kadaně. 

Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
Zápasy - Dorost 17.10.2021

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Více >
Zápasy - Dorost 14.10.2021

Drama se smutným koncem. Dorost padl na ledě pražské Hvězdy v prodloužení

Litvínovské naděje hledají formu, prozatím střídají výhru s porážkou. V posledním kole nedokázali navázat na vítězstvím s Kladnem, i když vstřelili první branku. Šťastnějším týmem byla nakonec pražská Hvězda, která přetlačila Litvínov v nastaveném čase.
Více >