Fanoušci 12.01.2022

Soutěžte na našem Facebooku s Toyota Louwman o vůz Yaris Cross na víkend

Toyota Louwman Most je významným partnerem HC VERVA Litvínov. Nyní máte možnost i Vy vyhrát hybridní vůz Yaris Cross na víkend. Více informací, jak se do soutěže zapojit, včetně kompletních podmínek a pravidel soutěže, najdete v článku níže.

Soutěž bude probíhat na facebookovém profilu HC VERVA Litvínov a bude rozdělena do tří příspěvků. První příspěvek byl zveřejněn 12. ledna 2022 ve 20:00, další dva příspěvky budou zveřejněny v úterý 18. ledna a poté opět ve středu 26. ledna.  Vyhodnocení soutěže proběhne 30. ledna, finální předání cen je poté na plánu o domácí zápas 6. února 2022 proti Karlovým Varům.

Ceny pro výherce:

1. místo:

  • Zapůjčení automobilu Toyota Yaris Cross na víkend

2. místo:

  • Dárkový balíček HC VERVA Litvínov

3. místo:

  • Dárkový balíček HC VERVA Litvínov

Všechny příspěvky budou postupně zveřejňovány v tomto článku níže.  

1. kolo soutěže:

2. kolo soutěže:

3. kolo soutěže:

Toyota Louwman Most je významným partnerem HC VERVA Litvínov. Představení proběhlo na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky, na vozy se můžete podívat  ZDE.

Podmínky a pravidla soutěže s Toyota Louwman o vůz Yaris Cross na víkend:

1. Pořadatelem soutěže je společnost HC VERVA Litvínov, a.s. (dále jen "pořadatel")

2. Pořadatelem soutěže není společnost Facebook.

3. Soutěž začíná 12. ledna 2022 ve 20:00 a končí 30. ledna ve 23:59. Účastníci, kteří se do soutěže zapojí po uvedeném konci soutěže, nemají nárok na získání hlavní ceny.

4. Pro získání nároku na hlavní cenu je potřeba splnit všechny úkoly ve všech třech soutěžních příspěvcích (všechny příspěvky budou postupně zveřejněny v tomto článku výše).

5. V případě, že výherce nedovršil plnoletosti, nebo nevlastní řidičský průkaz, bude umožněno, aby výhru převzal zákonný zástupce, nebo výhercem určený náhradník.   

6. Hlavní cenou zapůjčení vozu  Toyota Yaris Cross na víkend. 

7. Výherci na druhém a třetím místě získají balíček předmětů HC VERVA Litvínov z Vervashopu. 

8. Předání cen proběhne o domácí utkání HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary (6. února 2022 od 15:30). 

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >