Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.

Rozhodli jsme se pomoci desetiletému Alexovi Dariusovi Kubíkovi, který se narodil s Downovým syndromem, vadou srdíčka a plicní hypertenzí. Už jako miminko podstoupil operaci srdce s komplikacemi, při kterých se objevil zánět. Malý Darius byl poměrně dlouhou dobu resuscitován a byl delší dobu bez přísunu kyslíku do mozku. Ve věku 10 let nechodí a ani sám nestojí, pije z kojenecké láhve. Pro nácvik chůze mu může pomoci zdravotnická pomůcka. Maminka malého bojovníka nás proto požádala o zakoupení speciálního zařízení Upsee od www.medicco.cz , mateřské společnosti Sunrise Medical, která se plně zaměřuje na zlepšování lidských životů lidem se zdravotním handicapem. Speciální chodítko umožní malému Dariusovi nový pohled na svět a mohlo by mu pomoci k tomu, aby jednou udělal i samostatné první krůčky. Společnost Medicco, s.r.o. nám vyšla vstříc s 50% slevou na Upsee a partner Konta našeho srdce společnost ČSOB finančně podpořil 100% částkou. Předání se zúčastnili zástupci společnosti Medicco, s.r.o. obchodní ředitel Lubomír Kachyňa, MBA, produktový manažer Ing. Martin Mazůrek a obchodní zástupce Martin Smetana. Za klub Upsee předal útočník Martin Havelka.

Také jsme pomohli mladé slečně Johance z Chabařovic, která má diagnostikované těžké kombinované postižení. Kontaktovala nás Ing. Michaela Hostašová, náš partner Women for Women Czech, se žádostí o pomoc své klientce samoživitelce Janě a její dceři Johance. Speciální vak, který od nás obdržela pomáhá posilovat svaly, které běžně neaktivuje a pomáhá při rozvoji a fixaci motorických dovedností. Společnost Wegett nám i v tomto případě vyšla maximálně vstříc senzační cenovou nabídkou, kterou opět uhradil partner Konta našeho srdce, společnost ČSOB. Za klub sedací rehabilitační vak společnosti Wegett předal útočník Martin Havelka.

Děkujeme našim partnerům ČSOB, konkrétně Miroslavu Kybalovi a Michaele Henzlové, obchodnímu řediteli firmy MEDICCO, s.r.o. panu Lubomíru Kachyňovi a zakladateli a majiteli společnosti WEGETT panu Davidu Sadovskému za pomoc pro desetiletého Dariuse Kubíka a čtrnáctiletou Johanku Zajícovou. 

Jedeme v tom spolu!

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >