Konto našeho srdce 19.10.2021

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.

Ošetřující lékařka doporučila odbornou a vyzkoušenou rehabilitaci včetně odborných terapií v lékařském centru Klimkovice na Severu Moravy. Cena obou poukazů při spoluúčasti zdravotní pojišťovny vychází zhruba na 72 000 Kč. Bylo rozhodnuto a letošní výtěžek tradiční Zabrušanské Neckyády společně s příspěvkem našeho partnera ČSOB a přispěním z Konta našeho srdce pomůže oběma hendikepovaným bratrům. 

Do sportovní dražby klub věnoval dres kapitána Viktora Hübla a celkový výtěžek 72 tisíc korun jsme předali prarodičům chlapců na tradiční Neckyádě v Zabrušanech. Celou akci přijeli podpořit i naši hráči, brankář Šimon Zajíček, útočník Martin Havelka a obránce Matěj Stříteský. Čekali jsme na vyjádření pojišťovny, která nakonec zaplatila oba poukazy v plné výši. Jednáme se starostou a místostarostou o novém využití této charitativní částky a pomůžeme tak společně v rámci podpory Konta našeho srdce dalším žadatelům o pomoc.

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >