Rozhovory 30.09.2018

Štěstíčko zatím máme, těší se z úspěchů Vervy František Lukeš

I přesto, že litvínovští prohrávali 0:1, dokázali zápas s Olomoucí obrátit na svou stranu. Rozhodující gól vstřelil nejproduktivnější hráč soutěže František Lukeš. ”Máme silný tým, když si řeknem, že zaberem, tak zaberem.” zdůvodňuje litvínovský ostrostřelec vítězný obrat.
Litvínov je v eufórii. Hokejisté začali sezónu jak nejlépe mohli. Dostali se nad očekávání všech a patří jim první místo v tabulce. Velký podíl má na černožluté výherní šňůře František Lukeš. Přispěl k litvínovským výhrám už osmi body. "Hrajeme pořád stejný systém, akorát je škoda, že jsme dnes zaspali první třetinu. Myslím si, že když takhle budeme pokračovat, bude se vyhrávat." doufá František Lukeš. Na otázku, jak vnímá změny sestavy v průběhu zápasu litvínovský forvard odpověděl: "Tak té lajně to nešlo, trenér udělal změnu a najednou ta lajna dala 2 góly a vyrovnala ve Varech."

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >