Rozhovory 01.10.2021

Těžko se to hodnotí, opět nás potkal výpadek, říká František Lukeš po další porážce

Litvínovský útočník František Lukeš po další porážce v rozhovoru jen těžko hledal slova. Pro zkušeného matadora to nebyl lehký zápas, protože v utkání měl na hokejce několik gólových příležitostí, které se mu nepodařilo zúročit. Co říkal po utkání s brněnskou Kometou?

Jak hodnotíš dnešní zápas? 

Dobře jsme ho rozehráli a ve druhé třetině jsme měli opět výpadek. Těžko se to hodnotí, když nám ve druhé třetině dají dva góly. Ve třetí třetině namažu... Měl jsem tam ještě prázdnou bránu, ale netrefil jsem to. Chtěl jsem zápas ještě zvrátit, ale nepovedlo se. 

Pro tebe to nebylo lehké utkání...

Měl jsem čtyři tutovky, ale asi mi to nebylo souzeno. Je to škoda.

Jak je to pro hráče psychicky náročné, když udělá chybu. Snaží se to hodit za hlavu?

Samozřejmě, když jsem namazal, tak jsem myslel na to, že chci dát ještě gól a vzít to zpátky. Měl jsem i gól na hokejce, ale v poslední fázi mi tam puk skočil a netrefil jsem to dobře. 

První třetina byla dobře rozehraná, mohli jste tam dát více gólů, ale začali jste situace přehrávat...

Měl jsem šance, ale zbytečně jsem to nahrával. Byl jsem sice špatně natočenej, ale to mě neomlouvá. Měl jsem puk zpracovat a vystřelit, jak říkám dnes mi nebylo souzeno, ale tohle musím proměňovat. 

Celý rozhovor s Františkem Lukešem:

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >