Fanoušci 15.09.2021

Tradičního ”Maxíka” letos fanoušci na hokeji neuvidí

Litvínovský hokej a pověstná litvínovská klobása je spojení, které v extralize panuje už několik generací. V letošní sezóně se poprvé po 28 letech stalo, že litvínovští fanoušci nenašli na tradičním místě vedle vchodu A stánek s ”Maxíkem” jak si vysloužil přezdívku MAXI HOT-DOG od rodiny Macháčků.

Má to své opodstatnění. Pana Macháčka potkaly vážné zdravotní problémy a nyní se naplno věnuje rekonvalescenci. Tradice jeho rodinné receptury sahá až 28 let zpátky do minulosti, kdy se poprvé objevil na Zimním stadionu Ivana Hlinky. Dle slov pana Macháčka nemá člověka, který by v letošním roce převzal jeho rodinný klenot a fanoušci tak pravděpodobně "Maxíka" letos neochutnají. V případě, že léčba bude probíhat dobře, tak by se rodina Macháčků ráda opět vrátila na zimní stadion a znovu dělala radost všem fanouškům, kteří její stánek navštíví. "Chtěl bych popřát všem fanouškům a hráčům úspěšnou sezónu," vzkazuje z lázní pan Macháček. 

Po návratu z lázní pro naše fanoušky připravíme rozhovor o začátcích, receptuře a pověsti litvínovské klobásy přímo s jejím autorem. 

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >