Rozhovory 28.12.2021

Trenér zkouší různé varianty, ale my zatím spíme, říká Godla

Po utkání mluvil nevybíravě, protože ani tentokrát neodehrál Denis Godla špatné utkání. Proti Pardubicím čelil 32 střelám, z toho čtyři pokusy prošly za jeho záda.

Litvínovští fanoušci doufali, že utkání s Pardubicemi přinese kýžené body. Během první třetiny přišla studená sprcha v podobě dvou rychlých gólů Koláře a Camary. Dynamo se poté odmlčelo, ale v poslední dvacetiminutovce udeřilo třikrát. Domácí chemici sice hosty přestříleli, ale za záda Kloučka protlačili pouze jediný pokus.

Co podle vás rozhodlo utkání?

Asi všechny hokejové momenty, protože takhle hokej hrát nemůžeme. Je to katastrofální, co předvádíme v posledních zápasech. Nehrajeme do obrany, v útoku vystřelíme čtyřicet puků z toho třicet letí do břicha a deset na betony. Nevím, z čeho chceme dát gól. Nedokážeme si vynutit přesilové hry, takže nevím, jak chceme vyhrávat zápasy.

Je náhoda, že Pardubice daly dvě branky za 21 vteřin?

Kdyby chtěly (Pardubice), dají nám těch gólů víc. Za stavu 2:0 jsme se dostali trochu do zápasu, ale nic to neznamenalo. Není to náhoda, hrají mnohem lépe než my.

V čem jsou nebezpeční?

Netuším. Na rozdíl od nás hráli hrozně jednoduše, chodili do přečíslení i v přesilových hrách byli nebezpeční.

Jak na takovou situaci může reagovat brankář?

Snažím se každý zápas soustředit na sebe, abych spoluhráčům pomohl. Snažíme se dávat góly v útoku, ale nejde nám to. Musíme to změnit.

Litvínov má na kontě sedm proher z devíti zápasu…

Nevím, v čem to je. Musíme víc bojovat, víc bruslit. Trenér Růžička zkouší různé varianty, ale zatím všichni spíme.

Koukáte se na tabulku?

Tabulka je vyrovnaná, my se snažíme být pozitivní a koukat se vpřed. Musíme sérii proher zvrátit nějakou škaredou výhrou.

Celý rozhovor s Denisem Godlou:

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >