Preview - Dorost 13.02.2022

Týden pravdy! Litvínovský dorost změří síly s Rytíři a Piráty

Jako v pohádce se mohou cítit litvínovské naděje, protože v rámci dalších dvou zápasů nadstavby budou čelit kladenským Rytířům a chomutovským Pirátům. Duelům nebude chybět náboj, protože všechny tři celky bojují o první příčku.

Mladíci si aktuálně lebedí na průběžném druhém místě, to budou chtít ve čtvrtek uhájit před třetími Středočechy. Ti totiž na chemiky ztrácí dva body. Pokud chemici naváží na klání, které proběhlo začátkem února, je velká šance, že se jim to povede.

Na kladenském ledě sice od 8. minuty prohrávali, když se v oslabení prosadil Holeček. Díky povedené pětiminutovce ve druhé třetině si hosté zajistili výhru. Slavil Dominik Čech a Radek Vyhlídal. Důležitou postavou se stal také brankář David Tuhý, jenž předvedl 33 zákroků.

V sobotu přivítají dorostenci na svém ledě nedaleký Chomutov. Piráti tabulce kralují, a tak se černožluté komando bude snažit o jejich sesazení. Do hry musíme přidat také výsledek posledního vzájemného zápasu, kdy Chomutov zvítězil vysoko 5:1, přestože chemici vstřelili vedli díky Šprynarovi.

Dokáží mladíci složit reparát proti regionálnímu rivalovi?

Utkání s Kladnem se odehraje ve čtvrtek od 17:30, klání s Chomutovem je na plánu v sobotu od 16:00.

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >