Preview - Dorost 01.03.2019

Uspějí dorostenci v souboji týmů ze severu? V sobotu přijede Liberec

Dorost Litvínova nezvládl už 8 utkání v řadě. Naposledy podlehl kladenským Rytířům 5:2 a ztráta na čelo tabulky se prohlubuje. Od posledního místa ho dělí pouze skóre, které má lepší než Slavia Praha.
Dobrou formu dorostenci postrádají už od konce ledna. To podlehli Hradci Králové a od té doby se jim smůla stále lepí na paty. Doufejme, že se jim stará forma vrátí a budeme moci vidět šňůru výher místo proher.

Bílí Tygři z Liberce mají na Litvínov pohodlný desetibodový náskok a drží se tak na 4. příčce. Na místo třetí jim schází pouze jeden bod. Liberec v minulém zápase proti Slavii ukončil svou šňůru 3 proher, když na domácím ledě zvítězili 5:3. V předešlých utkáních deklasoval Litvínov vysoko 7:1. Poté ho čekaly prohry s Kladnem (3:5), Hradcem Králové (3:7) a Plzní (2:6). Dále následovala již zmíněná výhra nad Slavií.

Zatím byly k vidění 3 vzájemné zápasy, které vždy ovládli hráči z Podještědí. Nejprve 5:4 a 3:0 v Liberci. Posléze 7:1 v Litvínově.

Stálá jednička v litvínovském brankovišti je David Čermák s úspěšností zákroků 92,02%. Nejproduktivnější obránce je Lukáš Hocelík (4+15). Nejvíce bodů z celého týmu nasbíral Dominik Brouček (27+27). Marek Slavík (24+26) je druhý a Marek Krocker (16+24) třetí.

V brance Liberce se střídají Lukáš Franc (91,00%) a Štěpán Vopravil (88,52%). Produktivitu obránců vedou Jakub Šedivý (11+16) a Martin Böhm (6+21). Týmovou zase Adam Měchura (24+18). Druhé místo patří Bennetu Rossmymu (19+22) a třetí je Petr Gajda (23+13).
Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.