Tiskové zprávy 14.06.2020

Útočník Lukáš Válek pokračuje v Litvínově

Vedení klubu se domluvilo s útočníkem Lukášem Válkem na nové smlouvě. Litvínovský odchovanec tak nastoupí v černožlutých barvách už do šesté sezóny za A-tým. Šestadvacetiletý útočník podepsal roční smlouvu s roční opcí.
Litvínovský klub si pojistil svého odchovance Lukáše Válka, který v sezóně 2013/2014 dovedl jako kapitán juniorský tým až do finále extraligy. Mostecký rodák se díky svým výkonům v mládežnických kategoriích probojoval až do seniorského hokeje.

Šikovný forvard odehrál za Vervu 254 extraligových zápasů, ve kterých zaznamenal 57 kanadských bodů za 32 gólů a 25 asistencí. V extralize debutoval v sezóně 2015/2016. Svůj nejlepší ročník prožil před dvěma lety, kdy v sezóně 2018/2019 střelecky zazářil a společně s Viktorem Hüblem se stal se 14 góly nejlepším střelcem týmu. Nyní se dohodl na nové smlouvě a po Krušnými horami bude působit už šestou sezónu v řadě. „Lukáš je hráč střední generace a je odchovancem litvínovského hokeje. Věříme, že naváže na svou životní sezónu 2018/2019 a ukáže svůj potenciál,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >
Mládež 14.07.2020

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov