Klub 24.03.2022

Útočník Pawel Zygmunt byl nominován do polské reprezentace na přípravný kemp

Litvínovský útočník Pawel Zygmunt byl nominován na přípravný kemp polského národního týmu v Jastrzębie, který se koná od 4. do 8. dubna. Kemp je přípravou před MS Divize IB, které se letos odehraje v termínu 25. 4. - 1. 5. v Tychy.

Dvaadvacetiletý útočník nastoupil v letošní sezóně v dresu Vervy do 45 zápasů s bilancí sedmi vstřelených branek, ke kterým přidal dvě asistence. V polském výběru by měl patřit k oporám týmu.

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >