Rozhovory 08.08.2019

Už bych radši přestal dávat góly a nechal si něco na sezónu, směje se Viktor Hübl

Litvínov dnes sehrál domácí utkání proti borcům z Mladé Boleslavi. Zápas byl velmi vyrovnaný a za stavu 3:3 dospěl až do prodloužení. Tam byli šťastnější hosté. Verva tak padla poměrem 3:4 v prodloužení. Viktor Hübl si ovšem na své konto připsal další dva kanadské body! ”Mám teď asi trochu štěstí, doufám, že si to nevystřílím. Už bych radši přestal dávat, ať si nechám něco na sezónu.” směje se litvínovský střelec v rozhovoru.
Verva dnes sice o gól nestačila na svého protivníka, avšak litvínovský matador Hübl se opět činil! Viktor dnes jeden gól vstřelil a na druhý přihrál. Dohromady má tedy za tři přípravná utkání už 7 kanadských bodů za 4 branky a 3 nahrávky! V přípravě se mu tedy zatím mimořádně daří. "Zatím to neřeším. Je to příprava. Teď je důležité se co nejlépe připravit a uvidíme v sezóně. Hlavně aby to klapalo tam a fungovalo to během extraligy." říká skromně Viktor Hübl. Co dalšího černožlutý střelec prozradil se dozvíte ve videu.
Preview - Dorost před 2 dny

Potvrdí dorost proti Třinci roli favorita?

Již ke třetímu zápasu v nadstavbě se postaví litvínovští dorostenci. Ti si z této části sezony zatím odnesli tři body za domácí výhru proti Brnu. Dokáže tým trenéra Tvrzníka navázat na toto vítězství a udrží domácí neporazitelnost? To vše zjistíme ve čtvrtek 5.12. od 17:30 na zimním stadionu v Litvínově.
Žáci před 3 dny

DEVÍTKA: Litvínov zvládl dvě venkovní utkání bez problému

Od posledního mládežnického přehledu uběhla zase nějaká doba a my vám nyní přinášíme další. Mladí chemici odehráli za posledních čtrnáct dní dva venkovní duely proti Sokolovu a Ústí nad Labem, v nichž vysoko zvítězili. Zastaví někdo černožlutou jízdu?
Zápasy - Dorost 01.12.2019

Tentokrát to nevyšlo, dorostenci podlehli pražské Slavii 2:5

Litvínov prožil úspěšný vstup do nadstavbové části, po skalpu Komety si brousil zuby také na Slavii. Ta úvodní utkání prohrála 3:4, když narazila na tuhý odpor Sparty. Diváci ve 2. kole viděli vyrovnanou první třetinu, poté se domácí prosadili třikrát za sebou. Chemici nedokázali ani jednou odpovědět, a tak po šesti výhrách ochutnali hořkost...