A-tým 31.01.2022

Verva má jedenáct hráčů na střídavé starty. Fronk pokračuje do konce sezóny

Vedení klubu se dohodlo s celky Chance ligy na střídavých startech hráčů. Litvínov může využít jedenáct hráčů, kteří působí v druhé nejvyšší české soutěži. Dále se Verva dohodla s Jihlavou na pokračování útočníka Jiřího Fronka v černožlutém dresu do konce letošní sezóny.

Chemici mohou využít pětici hráčů z Litoměřic. Útočníky Josefa Jíchu (9+14), Lukáše Válka (11+20), Marka Berku (7+5), Riku Sihvonena (24+9) a obránce Karla Klikorku (1+12).

Dále se v Litvínově mohou objevit obránci Denis Zeman (2+4) ze Sokolova, Jakub Březák (3+7) ze Šumperka či Jiří Hunkes (1+11) z Třebíče. Útočníci Filip Helt (6+12) z Jihlavy a Ondřej Jučík (7+15) ze Sokolova. Brankářskou trojici může rozšířit také Michael Petrásek (92,44%) z Přerova.

Všichni hráči mohou za Vervu nastoupit do 15. února. V případě, že by nastoupili v extralize po tomto datu, tak by museli v kádru Litvínova zůstat do konce sezóny. Pokud některému celku z Chance ligy skončí sezóna dříve než Litvínovu, tak se hráči mohou připojit do kádru Vervy. 

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >