A-tým 06.09.2021

Verva může využít z Litoměřic na střídavé starty útočníky Sihvonena, Válka a Jíchu

Vedení klubu se dohodlo s Litoměřicemi na střídavých startech útočníků Rika Sihvonena, Lukáše Válka a Josefa Jíchy.

Dvojice forvardů Lukáš Válek a Josef Jícha je všem litvínovským fanouškům známá. Oba jsou odchovanci Vervy a za Litvínov v minulosti nastupovali. Nově se může v černožlutém dresu objevit finský útočník Riku Sihvonen, který před sezónou posílil Litoměřice. Chemici díky střídavým startům trojice útočníků rozšiřují kádr a v případě potřeby mohou po vzájemné dohodě s Litoměřicemi všech hráčů využít do extraligových klání nové sezóny. 

Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >