Tiskové zprávy 04.03.2022

Verva si pojistila brankoviště. Denis Godla podepsal nový kontrakt

Litvínov udržel ve svém kádru brankáře Denise Godlu. Litvínovská jednička se s vedením klubu dohodla na nové smlouvě. „Udržet Denise bylo pro nás klíčové. V letošní sezóně opět předvádí výborné výkony a je základním stavebním kamenem našeho týmu. Jsme rádi, že jsme se dohodli na nové dvouleté smlouvě,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Rodák z Kežmaroku do Litvínova přišel před sezónou 2020/2021 a stal se jasnou jedničkou tradičního extraligového klubu. Za Vervu odchytal již 90 zápasů s úspěšností zásahů 90,78% a z toho sedmkrát udržel čisté konto. Šestadvacetiletý brankář si v černožlutém dresu připsal 43 vítězství.

Slovenský gólman tak bude pokračovat už ve třetí sezóně v dresu Vervy. Aktuálně se řadí na 13. místo v počtu odchytaných utkání mezi brankáři v historii Litvínova. „Jsem rád, že jsme se s vedením klubu dohodli. Mou prioritou bylo prodloužit smlouvu v Litvínově. Cítím se tady dobře, mám hodně známých a v kabině spolu dobře vycházíme. Se Zdeňkem Orctem jsme si sedli a hodně mě toho naučil po hokejové i životní stránce. Jsem rád, že budu moci pokračovat v Litvínově a dále se zlepšovat,“ říká brankář Denis Godla.

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >