A-tým 15.06.2022

Verva tmelila partu na soustředění na Klínech

Od pondělka do středy se hráči litvínovské Vervy odebrali k týmovému soustředění na nedalekých Klínech. Svěřenci trenérů Růžičky a Mlejnka využívali služeb rozsáhlého sportovního areálu.

Litvínovští hokejisté do náročného programu letní přípravy zařadili i zpestření v podobě soustředění ve sportovním areálu Klíny. Hráče čekal v horském středisku pestrý program. "Sešli jsme se všichni na krátkém soustředění. Někteří hráči mají individuální přípravu, takže je super, že jsme se mohli všichni navzájem poznat a my jako trenéři všechny kluky vidět. Tento týden byl takový sportovnější a myslím si, že to účel splnilo, protože se kluci lépe poznají, než se všichni poprvé společně sejdeme na ledě v Litvínově," říká hlavní trenér Vervy Vladimír Růžička. 

Na Klínech se sešel celý kádr včetně nových posil Jindřicha Abdula a Šimona Stránského. "Moje pocity jsou určitě pozitivní. Líbí se mi parta, která tu je. Budeme asi mladším týmem, než na který tu byli lidi zvyklí, ale já to vidím pozitivně. Jsem moc rád, že můžu být součástí tohoto kolektivu," říkal po seznámení s týmem Jindřich Abdul. "Jsem tu třetí den a vše zatím šlape parádně. Líbí se mi tu, určitě je super, když se tým takhle sejde společně na pár dní a trochu utuží partu," uzavírá největší litvínovská posila Šimon Stránský. 

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >