Klub 30.04.2022

Vervu opouští sportovně-technický analytik Tomáš Vrábel

Verva se loučí po dvou letech se sportovně-technickým analytikem Tomášem Vrábelem. Do Litvínova přišel před sezónou 2020/2021 z Dukly Jihlava.

Na severu Čech měl na starosti analytická data, video a skauting. Staral se o rozbor hry a pomáhal i v managementu, kde měl na starosti administrativu přestupů, náplně hráčských smluv a další činnosti. Své zkušenosti před angažmá v Litvínově sbíral u reprezentačních výběrů i pražské Sparty. Po dvou letech se vrací zpátky do Jihlavy, kde bude nově zastávat pozici sportovního manažera klubu. "Tomáš u nás odvedl kus práce. Chtěli bychom mu poděkovat za jeho odvedené služby v našem klubu. Přejeme mu hodně štěstí v nové roli," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek. 

Zápasy - Junioři 26.03.2022

Generálka na boj o záchranu vyšla juniorům na výbornou

V posledním kole nadstavby o umístění mezi 13.-19. místem přivítali chemici na domácím ledě pražskou Slavii. Domácí drželi po první části hry jednobrankový náskok. Druhou třetinu však dvěma brankami vyhráli hosté a tentokrát to byli litvínovští hokejisté, kteří museli dotahovat. Nepříznivý vývoj se jim však podařilo ve třetí třetině obrátit a...
Více >
Zápasy - Junioři 24.03.2022

O výhře rozhodla první třetina. Junioři podlehli Motoru 1:3

Litvínovská juniorka naposledy v této sezoně zamíří na led Českých Budějovic. Díky velkým bodovým rozdílům je jasné, že Severočeši změří v baráži síly s Přerovem. Zápas 13. kola odhalil svého vítěze už během úvodní dvacetiminutovky, hosté totiž dvakrát inkasovali. Motor přidal gól v prostřední třetině, Litvínov skóroval jen jednou díky Balážovi.
Více >
Zápasy - Junioři 10.03.2022

Zase ti Hanáci. Junioři prohráli s Olomoucí 0:4

Podruhé v tomto týdnu vyrazila do dalších bojů litvínovská juniorka. Mladíci přivítali na svém ledě Olomouc. Hosté rozhodli během půl hodiny, protože slavili celkem čtyřikrát. Chemici nedokázali skórovat ani jednou.
Více >