Preview - Dorost 22.02.2019

Vyzrají dorostenci na Hradec Králové?

Litvínovským dorostencům se v posledních týdnech vůbec nedaří. Dokáží si spravit chuť a zvrátit šestizápasovou sérii porážek v zápase s Hradcem Králové? Na tuto otázku odpoví zápas, který se odehraje na Zimním Stadionu Ivana Hlinky v sobotu od 16:30!
Dorostencům se nedaří a nezvládají důležité zápasy se soupeři, od kterých je dělí jen zlomek bodů. Tím posledním je utkání se Slavií. Oba soupeře dělil jen jeden bod. Litvínov se držel na posledním místě s 19 body. Poslední Slavie měla bodů 18. Pořadí i body se po dalším vzájemném zápase změnily. Takže to hlavní, o co v dalších utkáních hlavně půjde, je to, aby se odlepil z poslední příčky a zaútočili na vrchní patra tabulky.

Naopak královéhradecký Mountfield má bilanci posledních pěti klání dobrou. Postupně si dokázal poradit právě s dorostenci z Litvínova (2:1) a Plzně (4:1). Následovalo malé zaváhání proti Kladnu, se kterým prohráli 2:6. Poté Hradec deklasoval pražskou Slavii 5:2 a Bílé Tygry Liberec rozstřílel 7:3.

Vzájemné zápasy byly jen dva. Každý skončil vítězně pro tým, který hrál na domácím hřišti. To samozřejmě vyznívá lépe pro Litvínov. První vzájemný zápas se odehrál 5.1. na Zimním Stadionu Ivana Hlinky, se závěrečným skóre 4:2. Utkání č. 2 hostila ČPP Aréna, která viděla těsnou výhru domácích 2:1. Jestli se heslo "Můj dům, můj hrad" potvrdí i v tomto zápase teprve uvidíme.

Jasnou jedničkou v brankovišti Litvínova je David Čermák s úspěšností zákroků 92,02%. Produktivitě beků vládne Lukáš Hocelík (4+15). Týmové produktivitě zase Dominik Brouček (26+27), druhou příčku si drží zraněný Marek Slavík (24+26). Místo třetí stále náleží Marku Krockerovi (16+24).

Hradec se může spolehnout na brankáře Jakuba Tichého s úspěšností zásahů 92,73%. Nejlépe bodovaný hráč z hradecké defenzívy je Marek Pelda (8+23). V celkovém bodování vede Šimon Marha (28+28), na záda se mu lepí Lukáš Pajer (24+17) a třetí místo patří Matyáši Budinovi (16+16).
Preview - Dorost před 3 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Více >
Zápasy - Dorost 15.02.2020

Dorostenci padli s Libercem 2:5, rozhodla poslední třetina

L i t v í n o v - Černožlutý dorost pokračuje v nepřesvědčivých výkonech. Chemici z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dvakrát, na body nedosáhli ani dnes proti Liberci. Nad Bílými Tygry sice dlouho vedli, hosté ale ve druhé třetině srovnali a o svém vítězství rozhodli v závěrečné části hry.
Více >
Preview - Dorost 14.02.2020

Dorostenci se vracejí na domácí led! Čeká je Liberec

Chemici na slezském tripu nejprve utrpěli drtivou porážku od Havířova, ale z toho se jim povedlo oklepat druhý den, kdy porazili Třinec po prodloužení. Po dvou zápasech na ledě soupeře se tedy vracejí zpět na domácí kolbiště, kde v sobotu od 12:30 narazí na Liberec.
Více >
×
Dnes v 18:00 | Muži
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov