Mládež 10.09.2021

Změny v programu juniorů. Utkání s Kladnem odloženo, Litvínov zahájí sezonu proti Spartě

Nemilé zprávy přišly ze středočeského Kladna. Rytíři nemohli odcestovat do Litvínova z důvodu karantény. Junioři tudíž odehrají první utkání až v sobotu, kdy jim bude soupeřem Sparta.

Zatímco na několika stadionech odstartovala Extraliga juniorů, v Litvínově zůstal stadion zavřený. Kladenský tým totiž skončil v karanténě, nejednalo se však o jediný zápas. Ze stejného důvodu neproběhl ani zápas mezi Českými Budějovicemi a Karlovými Vary. Na vině je karanténa českobudějovického týmu.

Je zřejmé, že týmy neodehrají ani další kola, a tak se bude celý harmonogram soutěže posouvat. Litvínovská juniorka díky tomu zahájí sezonu o den později, kdy na severočeský led zavítá Sparta Praha. Utkání startuje v 16:30.

Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci padli na ledě karlovarské Energie 4:6

Velmi vyrovnané utkání přineslo 12. kolo dorostenecké extraligy mezi Karlovými Vary a Litvínovem. O vítězství rozhodli domácí během posledních pěti minut třetí třetiny.
Více >
Zápasy - Dorost 17.10.2021

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Více >
Zápasy - Dorost 14.10.2021

Drama se smutným koncem. Dorost padl na ledě pražské Hvězdy v prodloužení

Litvínovské naděje hledají formu, prozatím střídají výhru s porážkou. V posledním kole nedokázali navázat na vítězstvím s Kladnem, i když vstřelili první branku. Šťastnějším týmem byla nakonec pražská Hvězda, která přetlačila Litvínov v nastaveném čase.
Více >